Körfez Tekno Karne

Android için Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 5.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma KÖRFEZ YAYINLARI
Körfez Tekno Karne; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz veri bilgi sisteminin mobil uygulamasıdır.

Körfez Tekno Karne; Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz veri bilgi sisteminin mobil uygulamasıdır. 

Uygulamayı Android cihazınıza ücretsiz olarak yüklemeli ve Körfez Dershanelerinin internet sitesinde veri bilgi sistemine giriş bilgileri kullanmalısınız. Uygulamayı bir kez cihazınıza kurduktan sonra tekrar kullanabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmamaktadır. Hem velilerin hemde öğrencinin durumu hakkında bilgi sahibi olmasını kolaylaştıran uygulama oldukça başarılıdır.  

Körfez Tekno Karne Android uygulaması:

1.Sınav sonuç bölümünden seçeceğiniz sınav grubuna ait bir sınavın sonuçlarının inceleyebilirsiniz.
2.Net dökümü bölümünde seçmiş olduğunuz grup ve sınava ait bilgileri inceleyebilirsiniz.
3.Puan dökümü bölümünde seçmiş olduğunuz grup ve sınava ait puan bilgilerini inceleyebilirsiniz.
4.Soru analizleri bölümünden derslere göre çıkan soruların konusunu, doğru cevabı, verdiğiniz cevabı ve verilen cevabın doğru olup olmadığını gösteren analizi inceleyebilirsiniz.
5.Konu analizleri bölümünden konulara göre çıkan soruların sayısını, doğru, yanlış ve doğru yapma yüzdesini inceleyebilirsiniz.
6.Net analizleri bölümünde seçmiş olduğunuz gruba ait sınavları doğru yanlış net durumunu inceleyebilirsiniz.
7.Puan analizi bölümünde seçmiş olduğunuz gruba ait sınavların puanlarını inceleyebilirsiniz.
8.Konu analizleri bölümünden seçilen gruba ait bütün sınavlarda çıkan soruların konulara göre analizini inceleyebilirsiniz.
9.Devamsızlık bilgileri ekranından derslere göre yapılan toplam devamsızlıkları ve tarih ve saat bazında girilmeyen derslerin listesini ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.
10.Mesaj bilgileri ekranından danışman tarafından veya dersine giren öğretmenler tarafından gönderilen öğrenciye özel veya genel mesajları görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Körfez Tekno Karne indir